Rudens piedzīvojumu nometne bērniem

Skolēnu rudens brīvlaikā aicinām apmeklēt Dienas nometni "Vasara RUUKKI pludmalē". Nometnē tiek uzņemti bērni vecumā no 6 līdz 12 gadiem, atbrīvojot vecākus no rūpēm par bērna nodarbināšanu skolēnu rudens brīvlaikā. Nometnes norises laiks no 19. – 23. oktobrim. Nometnes darba laiks:  no plkst. 8:00-18:00.

Nodarbības notiek latviešu valodā, bet laipni gaidīti arī angļu un krievu valodās runājošie bērni, ar kuriem pasniedzēji runās viņu dzimtajā valodā.


Visas nometnes radošās un sportiskās nodarbes balstās uz četrām pamatvērtībām:

  1. sevis izzināšana un pieņemšana 
  2. sadarbība ar apkārtējiem
  3. pozitīvas izjūtas
  4. vesels bērns

Katru dienu bērnus sagaidīs un par viņiem rūpēsies profesionāli pedagogi un aukles. Lai nometne bērniem būtu vēl saistošāka, katru dienu nometnē ir noteikta atšķirīga tēma, kuru bērni iepazīst ar rotaļu, radošo darbnīcu, uzvedumu palīdzību. Katram bērnam būs iespēja šīs tēmas atklāt un iepazīt caur savām individuālajām prasmēm un talantiem.


2 x reizes nedēļā bērniem notiek volejbola treniņi, mūsu pludmales Volejbola Akadēmijas treneru vadībā un 2x reizes nedēļā bērnu jogas nodarbības audzinātāju vadībā.


CENA
EUR 175,00 / nedēļa
Ēdināšana (3x dienā) iekļauta cenā.


Lai bērniņu varētu uzņemt nometnē ir OBLIGĀTA

  • iepriekšējā pieteikšanās, ja bērns nebūs pieteicies mēs neuzņemsim nometnē
  • 100% priekšapmaksa 1 nedēļu pirms nometnes apmeklējuma
  • ģimenes ārsta izziņa, kas izdota vismaz 7 dienas pirms nometnes apmeklējuma, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar COVID-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām. IZZIŅA jāiesniedz  pirmajā nometnes dienā nometnes administrācijā kopā ar līgumu.

Informējam, ka saistībā ar ārkārtējās situācijas ierobežojumiem nometņu norišu laiki var mainīties!!!


PIETEIKŠANĀS UN JAUTĀJUMI
Lūdzam lejuplādēt un aizpildīt pdf pieteikuma anketu vai doc formāta anketu un sūtīt to uz monta@brazil.lv, papildus informācija pa tālr. +371 27858720

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju
Darba dienās un brīvdienās no 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00