Akrobātiskā ballīte kopā ar Street Warriors

Īpaši domāta bērniem un jauniešiem vecumā no 6 līdz 15 gadiem, kuriem patīk izmēģināt jaunas vēl neapgūtas lietas, un kuri ar sportu ir uz TU. Ja esi tāds, kuram patīk izaicinājumi, tad pasākums domāts tieši Tev!

Sīkāks programmas apraksts:
Kopīga iesildīšanās un iepazīšanās, akrobātisku triku demonstrācija, aizraujošas komandu spēles (gan fiziskas, gan radošas), dažādu triku apgūšana, jubilāra sveikšana. Iespēja iesaistīties arī vecākiem.

Aktivitātes norisinās Ruukki pludmales centra iekštelpu vai āra smilšu laukumā. 2 stundu garo aktivitāšu programmu vada ar 2 Street Wariors grupas dalībnieki. Trešā stunda tiek pavadīta vecāku uzraudzībā pie svētku galda. Kopējais pasākums ilgums 3 stundas.

Izmaksas:
Programmas izmaksas atšķiras atkarībā no tā, vai ballīte norisināsies iekštelpās vai āra stadionā, precīzu cenu norādīs ballīšu koordinators, sazinoties ar Jums un pārrunājot detaļas. 
Rīkojot bērnu ballīti pie mums par svētku galda cienastu parūpēsies veselīgā dzīvesveida kafejnīca Coco Cafe, kas piedāvā veselīgo uzkodu plates, smūtījus, bezgrēka našķus, burgerus un citus ēdienus, kuru pagatavošanā neizmanto piena produktus un kviešu miltus.
Cienasts pēc Jūsu izvēles no Coco Cafe ēdienkartes (ēdienkartes saskaņošana jāveic nedēļu pirms pasākuma. Gala tāmes saskaņošana un pēdējo izmaiņu veikšana 3 darba dienas pirms pasākuma).
Svētku torti iespējams atnest savu.
Pasākuma organizēšanas un koordinēšanas izmaksas 10% no kopsummas.

Pasākuma apmaksas kārtība:
1. Avansa maksājums divas nedēļas pirms pasākuma 75 EUR.
2. 100% priekšapmaksa 2 dienas pirms pasākuma ar pārskaitījumu vai Ruukki pludmales centra kasē.

Pasākuma izmaksas pēc pieprasījuma.

Zvani vai raksti - mēs par visu parūpēsimies!
☎ +371 25448831 (Lūdzam zvanīt darba dienās plkst. 9:00-18:00)
📩 pasakumi@brazil.lv

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju
Darba dienās un brīvdienās no 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00