Mazo ķiparu ballīte (bērniem no 2 līdz 6 gadiem)

Nāc un darbojies ar savu atvasīti smiltiņās! Šī ballīte būs piemērota pašiem mazākajiem. Programmā iekļautas aktivitātes smilšu laukumā, gan ārpus tā. Rotaļas un spēles tiek pielāgotas bērnu vecumam.

Kopējais ballītes ilgums paredzēts 3 stundas - pirmo stundu kopā ar animatoru bērni pavada ārpus smilšu laukuma, tiek apgleznotas sejiņas, locīti baloni un bērni var cienāties ar gardo cukurvati. Otrā stunda tiek pavadīta smilšu laukumā spēlējot spēles un rotaļas. Veiksmīgas programmas īstenošanai ļoti svarīgs būs arī vecāku atbalsts un iesaistīšanās. Trešo stundu bērni pavada vecāku uzraudzībā pie svētku galda.

Papildus izmaksas:
Rīkojot bērnu ballīti pie mums par svētku galda cienastu parūpēsies veselīgā dzīvesveida kafejnīca Coco Cafe, kas piedāvā veselīgo uzkodu plates, smūtījus, bezgrēka našķus, burgerus un citus ēdienus, kuru pagatavošanā neizmanto piena produktus un kviešu miltus.
Cienasts pēc Jūsu izvēles no Coco Cafe ēdienkartes (ēdienkartes saskaņošana jāveic nedēļu pirms pasākuma. Gala tāmes saskaņošana un pēdējo izmaiņu veikšana 3 darba dienas pirms pasākuma).
Svētku torti iespējams atnest savu.
Pasākuma organizēšanas un koordinēšanas izmaksas 10% no kopsummas.

Pasākuma apmaksas kārtība:
1. Avansa maksājums divas nedēļas pirms pasākuma 75 EUR.
2. 100% priekšapmaksa 2 dienas pirms pasākuma ar pārskaitījumu vai Ruukki pludmales centra kasē.

Pasākuma izmaksas pēc pieprasījuma.

Zvani vai raksti - mēs par visu parūpēsimies!
☎ +371 25448831 (Lūdzam zvanīt darba dienās plkst. 9:00-18:00)
📩 pasakumi@brazil.lv

 

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju
Darba dienās un brīvdienās no 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00