Slapjā ballīte

Pulcinām kopā lielus un mazus, draugus un radus, klases un bērnudārza biedrus! Laiks svinībām siltākajā smilšu laukumā Mārupē - Ruukki pludmales centrā, kur vasarīgos priekus varēs baudīt, neatkarīgi no laika apstākļiem. 

Iepazīstamies, rīkojot dalībnieku un arī varoņu vārdu spēles. Pēc iepazīšanās un iesildīšanās aktivitātēm ķeramies klāt kam nopietnākam - dalāmies komandās un kopīgi veicam skriešanas, lēkšanas, ķeršanas un rāpošanas stafetes, izmantojot riņķus, konusus, bumbas, balonus un citu atribūtiku jautrības spēlēm. Vārām lielo smilšu zupu, cepam smilšu kūku jubilāram, būvējam pilis un tad dodamies iestiprināties paši.

Kopējais ballītes ilgums ir 3 stundas - pirmās divas stundas animatora vadībā tiek pavadītas aktivitātēs Ruukki pludmales centra iekštelpu vai āra smilšu laukumā, bet trešo stundu ballītes dalībnieki pavada pie svētku galda, izklaidējoties kopā ar viesiem un spēlējot galda spēles.

Bērnu ballītes aktivitāšu programma tiek pielāgota dalībnieku vecumam atbilstošām interesēm.

Programma paredzēta bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam.

Izmaksas:
Programmas izmaksas atšķiras atkarībā no tā, vai ballīte norisināsies iekštelpās vai āra stadionā, precīzu cenu norādīs ballīšu koordinators, sazinoties ar Jums un pārrunājot detaļas. 
Rīkojot bērnu ballīti pie mums, par svētku galda cienastu parūpēsies centrā esošā kafejnīca (ēdienkartes saskaņošana jāveic nedēļu pirms pasākuma. Gala tāmes saskaņošana un pēdējo izmaiņu veikšana 3 darba dienas pirms pasākuma).
Svētku torti iespējams atnest savu.
Pasākuma organizēšanas un koordinēšanas izmaksas 10% no kopsummas.

Pasākuma apmaksas kārtība:
1. Avansa maksājums divas nedēļas pirms pasākuma 75 EUR
2. 100% priekšapmaksa 2 dienas pirms pasākuma ar pārskaitījumu vai Ruukki pludmales centra kasē.

Zvani vai raksti - mēs par visu parūpēsimies!
☎ +371 25448831 (Lūdzam zvanīt darba dienās plkst. 9:00-18:00)
📩 pasakumi@brazil.lv

 

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju:
Katru dienu no plkst. 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00