RUUKKI Būvuzņēmumu turnīrs

Arī jaunajās RUUKKI pludmales centra telpās ar lielu entuziasmu tiek turpinātas iepriekš veiksmīgi aizsāktās tradīcijas. Ar lielu prieku atkal aicinām visus, kas būvē, remontē vai piedāvā būvmateriālus uz RUUKKI Būvuzņēmumu turnīru pludmales volejbolā, lai jautrā noskaņā noskaidrotu izveicīgākos amatieru līmeņa pludmales volejbola duetus ar būvniecību saistīto uzņēmumu konkurencē.

Turnīra tradīcija dibināta 2017. gadā un līdz šim aizvadītas jau divas azartiskas pludmales volejbola sacensības, kas nesušas uzvaru komandām “Gika / ACD” un “Marels būve”.

Piesaki sava uzņēmuma komandu un aicini līdzi arī atbalstītājus! Kā jau ierasts, pludmales volejbola spēļu starplaikos tiks piedāvātas dažādas izklaides iespējas kā spēlētājiem, tā līdzjutējiem. Šoreiz turnīra ģenerālsponsors RUUKKI piedāvās visiem interesentiem piedalīties novusa sacensībās, turklāt komandas, kurām pludmales volejbola turnīrs būs mazāk veiksmīgs, varēs piedalīties arī pludmales tenisa meistarklasē.Turnīra norises laiks: 2020.gada 28. februāris, plkst.18.00
Reģistrēšanās turnīra dienā: no 17:30 – 18:00
Turnīra norises vieta: RUUKKI pludmales centrs, “Lavandas”, Mārupes novads
Dalības maksa komandai: EUR 40+PVN
Dalībnieku skaits komandā: 2 dalībnieki, brīvi var veidot vīriešu, sieviešu vai MIX komandas
Pieteikšanās: sūtot pieteikumu uz turniri@brazil.lv līdz 25. februārim.
Papildus informācija nolikumā un pa tālr.: +371 25448859

Turnīru atbalsta RUUKKI, Latvijas Būvinženieru Savienība, Latvijas Būvnieku AsociācijaBūvniecības portāls BuvBaze.lv, Henkell, Cēsu alus un citi mūsu draugi.

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju
Darba dienās no 7.00 līdz pēdējam klientam
Brīvdienās no 8.00 līdz pēdējam klientam
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00