Bērnu nometnes jūlijā

Gada karstākajā mēnesī bērniņiem piedāvāsim vienu pludmales volejbola dienas treniņnometni un četras aizraujošas nedēļas dienas piedzīvojumu nometnē. Turklāt vienai no tām - Supervaroņu nedēļai vēl iespējams saņemt Mārupes domes līdzfinansējumu. 
Savu atvasīti vēl vari paspēt pieteikt jebkurai no sekojošajām jūlija nometnēm:

Profesiju nedēļa 06.07. - 10.07.

Šajā nedēļā piedzīvojumu nometnes tēma būs profesijas. Uzzināsim, ko dara zinātnieki un astronomi. Veiksim eksperimentus un pētīsim zvaigznājus, gatavosim gardas uzkodas kopā ar pavāru un gatavosim māla podus, runājot par amatnieku ikdienu. Mūs gaida arī kārtīga izkustēšanās - tautas bumbas sacensības, orientēšanās spēle, pludmales volejbola treniņi, kā arī rotaļas ar ūdeni un dažādas aktivitātes svaigā gaisā. Būs arī konkursi, pārsteigumi un balvas, ko sagādājuši mūsu draugi MILZU, Fazer Latvija un Limpo.

 

Uzzini vairāk

Madagaskaras noslēpumi 13.07. - 17.07.

Par pasaules ceturtās lielākās salas - Madagaskaras unikālo floru un faunu ir dzirdēts ļoti daudz. Bet vai zināji, ka te dzīvo hameleoni, kuri var kustināt savas acis pretējos virzienos, pārredzot apkārtni 343 grādu rādiusā? Gluži kā daudzie tūristi un pētnieki, arī mēš šonedēļ iepazīsim unikālo Madagaskaru caur stāstiem, filmām un leģendām, un mēģināsim attainot tās skaistumu dažādos radošos darbos. Zīmēsim, veidosim un aplicēsim, neaizmirastot arī par sportiskām nodarbēm, iknedēļas pludmales volejbola treniņiem un nebēdīgām spēlēm smilšu laukumos. Pievienojies!

Uzzini vairāk

Pludmales volejbola treniņnometne 13.07. - 17.07.

Treniņnometnē aicināti bērni gan ar pieredzi pludmales volejbolā gan bez priekšzināšanām. Galvenais akcents tiks likts uz fiziskās formas stiprināšanu, kā arī pludmales volejbola spēles elementu abgūšanu kā praksē, tā teorijā. 

Uzzini vairāk

Supervaroņu nedēļa 20.07 - 24.07.

Šonedēļ noskaidrosim, kas ir nometnes bērnu mīļākie supervaroņi. Betmens vai Zirnekļcilvēks? Ārsts vai ugunsdzēsējs? Varbūt māmiņa vai tētis?
Ļausimies fantāzijas lidojumam un paši iejutīsimies supervaroņu lomā, izvēlēsimies sev superspējas un stāsimies pretī interesantiem izaicinājumiem, kuri pa spēkam tikai piedzīvojumu nometnes mazajiem varoņiem.  Piedalīsimies konkursā, rakstot piedzīvojumu stāstus par MILZU supervaroņiem: Spēku, Veiklumu, Prātu un Kraukšķi. Šī būs super aizraujoša nedēļa!
Šai nometnes nedēļai pieejamas vietas ar Mārupes domes līdzfinansējumu. 

Uzzini vairāk

Gardo meistarklašu nedēļa 27.07 - 31.07.

Svētki maziem puncīšiem! Šajā nedēļā gatavosim un baudīsim, eksperimentēsim un degustēsim un, protams, atlicināsim laiku jestrām izklaidēm svaigā gaisā un sporta nodarbībām. Būs arī konkursi un gardas balvas, ko sagādājuši mūsu draugi MILZU, Fazer Latvija, Haribo un Limpo.
Šai nometnes nedēļai pieejamas vietas ar Mārupes domes līdzfinansējumu. 

Uzzini vairāk

 

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju
Darba dienās un brīvdienās no 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00