Sportiskas vai atraktīvas kolektīvās svinības

Gada nogale tuvojas kaut kā ļoti strauji, bet tik daudz vēl šogad gribas paspēt izdarīt vai ne? Ja garajā darāmo darbu sarakstā iekļauta arī korporatīva plānošana, priecāsimies palīdzēt. Mums ir daudz ideju un pagaidām vēl arī daži brīvi laukumu laiki decembrī un janvārī. ;)

 • Mērķtiecīgiem kolektīviem būs piemērots pasākums ar pievienoto vērtību, kura laikā varēsiet apgūt darbam noderīgas iemaņas un stiprināt komandas garu. Pasākuma programmā ietilpst 1,5h garas apmācības + 1,5h pludmales tenisa vai volejbola spēle smilšu laukumos (Apmācībām var izvēlēties komunikācijas, improvizācijas, sadarbības veidošanas vai kompetenču attīstības treniņu).
   
 • Aktivitātes mīlošiem kolektīviem patiks ziemas pludmales spēles, kurās piedāvājam sacensties trijās aizraujošās disciplīnās: pludmales volejbolā, Zorb burbuļfutbolā, un veiklības spēlē "Brazilmetis". 
   
 • Mums ir piedāvājums arī neierastākai darba dienai - sarīko savam kolektīvam sapulci ārpus biroja, netraucēti novadot sanāksmi Ruukki pludmales centra konferenču zālē. Jaunā gada stratēģijas plānošana vai vērtīgāko darbinieku apbalvošana jaunās, gaišās telpās iegūs īpašu nozīmi. 
   
 • Lieliem kolektīviem piedāvājam sarīkot pašiem savu turnīru pludmales volejbolā vai pludmales tenisā, organizēsim fotogrāfu, ēdināšanu, kā arī medaļu un kausu pasniegšanu.
   
 • Piedāvāsim interesantu un atraktīvām spēlēm bagātu programmu uzņēmuma darbinieku bērniem vai sarīkosim ģimenes dienu.

Tavam uzņēmumam atbilstošāko programmu un papildus idejas palīdzēs ieteikt Monta ☎ +371 27858720 vai Elistere ☎ +371 27858720

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju
Darba dienās un brīvdienās no 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00