Zinātniskā bērnu ballīte kopā ar Dr.Haštagu (bērniem no 5 līdz 15 gadiem)

Aizraujoša, 3 stundas gara programma zinātkāriem bērniem. Optimālais bērnu skaits - līdz 15 bērniem. Pirmo stundu bērni pavada smilšu laukumā kopā ar vienu animatoru, bet otro stundu ar zinātnieku Dr.Haštagu. Trešā stunda vecāku uzraudzībā tiek pavadīta pie svētku galda. Kā jau svētku dienā pienākas, ballītes dalībniekiem tiks pasniegti īpaši našķi - mūsu Ruukki pludmales centra gardā cukurvate.

Sīkāks programmas apraksts:
2h programmā ietilpst – iepazīšanās spēles, dejas, stafetes un citas superīgas aktivitātes kopā ar Jūsu izvēlēto pasākuma tēlu smilšu laukumā. Kā arī pēc tam Dr. Haštags ar jautru humora garšu spēs piešķirt pasākumam īpašu noskaņu. Viņš bērnus māk kārtīgi izkustināt ar interesantiem uzdevumiem, un parādīs viņiem aizraujošu eksperimentu šovu, kas ir arī pamācošs. Katrā eksperimentā ir ielikti metafizikas principi. Dr. Haštags ar humoru bērniem parādīs, cik svarīgi ir būt priecīgam, drosmīgam, ticēt brīnumiem un dzīvot saskaņā ar mīlestību. Eksperimenti tiek taisīti uz slāpekļa un sausā ledus bāzes. Eksperimentu laikā Dr. Haštags ļauj bērniem tajos iesaistīties, ar nosacījumu, ka stingri tiks ievēroti Dr.Haštaga norādījumi.

Papildus izmaksas:
Rīkojot bērnu ballīti pie mums par svētku galda cienastu parūpēsies veselīgā dzīvesveida kafejnīca Coco Cafe, kas piedāvā veselīgo uzkodu plates, smūtījus, bezgrēka našķus, burgerus un citus ēdienus, kuru pagatavošanā neizmanto piena produktus un kviešu miltus.
Cienasts pēc Jūsu izvēles no Coco Cafe ēdienkartes (ēdienkartes saskaņošana jāveic nedēļu pirms pasākuma. Gala tāmes saskaņošana un pēdējo izmaiņu veikšana 3 darba dienas pirms pasākuma).
Svētku torti iespējams atnest savu.
Pasākuma organizēšanas un koordinēšanas izmaksas 10% no kopsummas.

Pasākuma apmaksas kārtība:

1. Avansa maksājums divas nedēļas pirms pasākuma 75 EUR.
2. 100% priekšapmaksa 2 dienas pirms pasākuma ar pārskaitījumu vai Ruukki pludmales centra kasē.

Pasākuma izmaksas pēc pieprasījuma.

Zvani vai raksti - mēs par visu parūpēsimies!
☎ +371 25448831 (Lūdzam zvanīt darba dienās plkst. 9:00-18:00)
📩 pasakumi@brazil.lv

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju
Darba dienās un brīvdienās no 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00