Jūnija aktualitātes

Mums visiem tik ļoti gaidītā vasas sezona sākusies, un arī Covid uzliesmojuma brīdī noteiktie ierobežojumi mīkstināti, ļaujot mums aktīvi atsākt pludmales centra darbību. Protams, ievērojam visus spēkā esošos ierobežojumus un aicinām arī Tevi vienmēr atcerēties par piesardzības pasākumiem.

Bet nu par aktualitātēm jūnijā:

Šobrīd spēlētājiem pieejami ne tikai 6 iekštelpu pludmales laukumi, bet arī 7 pludmales laukumi āra stadionā, kuriem no 12. maija spēkā stājušās vasaras cenas.
Ievēro, tagad mūsu pludmales centra smilšu laukumos vari spēlēt ne tikai pludmales volejbolu, tenisu un futbolu, bet arī pludmales badmintonu. Par iespēju iznomāt AirBadminton aprīkojumu jautā administratoram, zvanot pa tālr. ☎ +371 25 400 000 

  • Vasaras nometnes

Arī šovasar esam gatavi atslogot vecākus, piedāvājot bērniem pavadīt aizraujošu vasaru RUUKKI pludmalē dienas piedzīvojumu nometnē un dienas pludmales volejbola treniņnometnē!
Piedzīvojuma nometnes norisināsies katru nedēļu visas vasaras garunā, sākot no 8.jūnija. (izņemot Līgo svētku nedēļu), bet bērnu treniņnometnes šovasar gan plānotas tikai piecas. 

  • Bērnu ballītes.

Atsākam arī bērnu ballīšu rīkošanu āra stadionā.  Vasaras sezonas cenas spēkā aktīvajai ballītei, Street Warriors,  Olimpiskajai programmai un arī slapjajai ballītei. ;)

  • Pludmales volejbola Akadēmija.

Atjaunotas arī pludmales volejbola akadēmijas nodarbības bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Grupu nodarbību laikus lūdzam precizēt, zvanot Andrim Krūmiņam pa tālr. 📞 29343007. Tāpat strādā arī kafejnīca, vingrošanas studija un fizioterapijas kabinets.

Lai saulainām dienām un sportiskām aktivitātēm bagāts pirmais vasaras mēnesis, tiekamies!

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju
Darba dienās un brīvdienās no 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00